fbpx

W Klimacie SOFT LOFT

Galeria

O projekcie

Styl industrialny w łódzkim domu nie jest zaskoczeniem. Chcieliśmy aby zewnętrze, czyli nowoczesna forma domu była spójna z wnętrzem. Połączyliśmy modne, ale też ponadczasowe rozwiązania materiałowe z loft-owymi akcentami. Dzięki płytce ceglanej ciętej z lica, a także kolorystycznym detalom na tle szarej bazy- wnętrze jest bardzo przytulne.

Zaprojektowaliśmy je dla 4- osobowej rodziny, która lubi gotować i spędzać czas na wspólnych zabawach w obszernej strefie dziennej. W kuchni króluje ciemna szarość, naturalne drewno i cegła, co w kontraście z czerwonymi elementami bardzo ożywia przestrzeń. Funkcjonalne zabudowy meblowe wraz z kredensem niczym z poprzedniej epoki i dębowym stołem tworzą spójną całość i organizują życie rodziny właśnie w tym miejscu.

Pokój dzienny z minimalistycznym kominkiem obłożonym płytkami imitującymi rdzawy korten, sąsiaduje z przestrzenną klatką schodową. Balustrada wykonana jest ze stali malowanej w kolorze czarnym, a wypełnieniem jest siatka cięto- ciągniona. Nadaje to bardzo lekkiego, ażurowego charakteru i wizualnie nie wydziela przestrzeni schodów od strefy dziennej parteru, przez co wydaje się ona większa.