fbpx

Retro style & Audrey

Galeria

O projekcie

Mieszkanie na warszawskim Wilanowie to niecałe 50m² przestrzeni, którą zaprojektowaliśmy dla właścicielki mieszkania i Jej czworonożnego przyjaciela. 

Przedpokój jest zachowany w biało- szarej kolorystyce. Posadzka z modernistycznym czarno- białym wzorem w trójkąty rozciąga się aż do łazienki i pięknie współgra z naturalną dębową podłogą pozostałej części mieszkania.

Strefa dzienna jest to część wypoczynkowa ale także miejsce, w którym znajdziemy psie legowisko. Retro narożnik na nóżkach stoi na środku pokoju i wprowadza nas w klimat lat 50. Dobrano do niego bielone drewniane meble i nieco industrialny stolik stolik kawowy z pięknym drewnianym blatem. Całość prezentuje się klasycznie i elegancko. Dopełnieniem są grafiki z ulubioną aktorką właścicielki- Audrey Hepburn. Przełamaniem klasyki jest metalowe- czarne oświetlenie, świetnie współgrające z czarnymi elementami stolika i ramami grafik. 

W sypialni zagościło kute, białe łóżko, które umieszczono na tle wzorzystej tapety. Bladoróżowe dodatki ocieplają wnętrze, które wraz z bielonymi meblami tworzy delikatny, kobiecy akcent tego wnętrza.

Łazienka jest zaaranżowana w biało- czarnej stylistyce. Klasyczne, fazowane płytki „cegiełki” przełamano czarnym elementem, który niczym wstążka okala ściany pomieszczenia. W łazience znajdziemy wygodną wannę z deszczownicą, a także zaprojektowaną specjalnie retro zabudowę meblową.
Całe wnętrze mieszkania wykończono zdobioną listwą sufitową, która dodatkowo podkreśla klasyczny charakter mieszkania.