fbpx

Pastelowa Oaza

Galeria

O projekcie

Projekt wnętrz 65-metrowego mieszkania łączy w sobie przytulność z nowoczesnością. Elementami charakterystycznymi są tu zabudowy w jasnobeżowym kolorze, elementy drewniane i złote dodatki. Strefa dzienna z aneksem kuchennym łączy różne funkcje. Miejsce do pracy zostało wkomponowane w zabudowę telewizyjną, tak aby tworzyły spójną całość. Wydzieliliśmy również przestrzeń roboczą na wyspie kuchennej, do której przylega stół. Taki zabieg pozwala zaoszczędzić sporo miejsca.

Łazienka jest jasna i elegancka. Piękne szkliwione płytki w połączeniu z szałwiowymi ścianami i złotymi dodatkami tworzą niesamowity klimat. Niewątpliwie jest to miejsce nie tylko funkcjonalne, ale też stworzone do relaksu!
W sypialni uwagę zwraca nasycona granatowa ściana, na której tle stanęło duże tapicerowane łóżko. W pokoju została przewidziana duża zabudowa, w której skład wchodzą zamknięte szafy oraz otwarte półki na książki. Nie sposób nie zauważyć elementów w stylu amerykańskim jak wykładzina na podłodze czy wiatrak pod sufitem.

Pokój dziecinny jest to nasze ulubione miejsce w tym mieszkaniu! Elementy wyposażenia zostały maksymalnie dostosowane do potrzeb małej mieszkanki. Zabudowy, z których może samodzielnie korzystać kilkulatka, stolik z krzesełkami i drabinka gimnastyczna to główne elementy funkcjonalne. Jednak warto zwrócić uwagę również na szczegóły takie jak strefowanie za pomocą koloru na suficie, zielone dodatki, czy grzejnik, który pełni także funkcję tablicy do rysowania.