fbpx

Męska Praga

Galeria

O projekcie

Przestronną strefę dzienną tworzy salon z jadalnią i aneksem kuchennym. Sercem mieszkania jest długi dębowy stół z różnorodnymi krzesłami, niby nie od kompletu, ale pasującymi do siebie i nadającymi całości retro klimatu.

W strefie wypoczynkowej stoi wygodna sofa narożna w kolorze szmaragdowym, która pięknie kontrastuje z ceglaną ścianą. Zabudowa meblowa to lekka konstrukcja stalowa z elementami z dębowego forniru. Znajdziemy tu miejsce na telewizor, niewielką biblioteczkę, a także zamykane szafki. Całość wieńczy industrialny żyrandol z żarówkami, które rozświetlą tę przestrzeń.

Aneks kuchenny jest funkcjonalny, a zarazem wpisuje się w kolorystykę i formę pozostałej części mieszkania. Dwukolorowe fronty kuchenne- na dole dębowy fornir, który kontrastuje z antracytowymi szafkami wiszącymi- na tle heksagonalnych imitujących beton płytek, to nasze ulubione pomieszczenie. Delikatne półki z czarnymi stalowymi elementami dodają wizualnej lekkości ciemnej zabudowie kuchennej.

Łazienka, mimo niewielkich gabarytów jest funkcjonalnym pomieszczeniem. Dzięki sprytnemu zabiegowi schowania pralki pod blatem, zyskaliśmy dużą przestrzeń odstawczą, przy umywalce. Podłużne zaokrąglone lustro, z retro kinkietami i detalami w postaci czarnych półeczek na kosmetyki to najprzyjemniejsze miejsce w tej przestrzeni. Czarne hiszpańskie płytki, w kształcie rombów tworzą przestrzenną mozaikę na ścianie i dodają męskiego charakteru.