fbpx

Marzenia Czterolatka

Galeria

O projekcie

Domek na drzewie to marzenie z dzieciństwa chyba każdego z nas. Baza, kryjówka, namiot z krzeseł i koca...brzmi znajomo?

Pewnie wszyscy kombinowaliśmy, aby mieć swój własny kąt, już w dzieciństwie. Ale co zrobić, jeśli na działce nie mamy takiego drzewa, na którym moglibyśmy umiejscowić konstrukcję? Postawić domek na słupach! Tak też zrobiliśmy w tym przypadku. Konstrukcja domku jest drewniana, lekka i oderwana od gruntu właśnie za pomocą słupów. Taki zabieg uatrakcyjnił prostą formę domku i na pewno sprawi więcej frajdy użytkownikom. Do domku można wejść za pomocą pochylni, mini ścianki wspinaczkowej lub przez okno- po konstrukcji z siatki (opcja dla starszych dzieci). Kolorystyka jest spójna- spokojne szarości i biele przełamano energetyczną czerwienią. Bryła jest niewielka, ale funkcjonalna.

Wewnątrz znajdziemy miejsce do pracy przy składanym stoliku, dużą powierzchnię ściany tablicowej, na której maluch może spełniać się artystycznie. Przestrzeń zabawy jest dobrze oświetlona za pomocą okien z żaluzjowymi okiennicami, które dodają uroku całej formie. Elementy dekoracyjne, takie jak kolorowe chwyty na ściance wspinaczkowej, skrzynka pocztowa, czy flaga na elewacji- to detale, które pomogą spersonalizować domek i sprawią, że jego użytkownicy będą czuli się zupełnie wyjątkowo.