fbpx

Cegła w roli głównej

Galeria

O projekcie

Kolorystyka wnętrz mieszkania w Legionowie pod Warszawą jest monochromatyczna, pełna odcieni szarości i jasnego drewna.
Hol i łazienka to najbardziej neutralne kolorystycznie pomieszczenia, którym charakteru dodają czarne i drewniane akcenty.
W łazience zaprojektowaliśmy dużą zabudowę meblową, w której ukryliśmy pralkę i kosze cargo na pranie. W holu natomiast w zabudowie po prawej stronie zmyślnie zostały ukryte skrzynki elektryczne.

W strefie kuchennej zdecydowaliśmy się na połączenie frontów płycinowych w dolnych partiach zabudowy oraz bardziej nowoczesnych w formie gładkich frontów w kolorze drewna. Dzięki temu zabiegowi aneks kuchenny jest oryginalny i ciekawy w formie. Obok, na tle ceglastej ściany znalazła swoje miejsce wygodna kanapa w odcieniach szarości, stolik kawowy i poddany renowacji prl-owski fotel Śnieżnik, dodający retro klimatu. W salonie znajdziemy również elementy industrialne jak lampa nad stołem czy metalowa półka nad telewizorem. Przytulności dodaje piękna, dębowa jodełka na podłodze.

W sypialni uwagę zwraca ściana wykonana z cegły licówki na tle której znalazła się toaletka z okrągłym lustrem w czarnej ramie. Do tego proste drewniane łóżko, szafa z przesuwnymi frontami i lustrem, komoda, stolik nocny i industrialne oświetlenie. To prosty przepis na przytulną sypialnię!