fbpx

Akademickie szaleństwo

Galeria

O projekcie

Niewielkie, dwupokojowe mieszkanie na krakowskich Czyżynach zostało zaprojektowane z myślą o wynajmie.

Przedpokój nawiązuje do stylu industrialnego, poprzez betonową ścianę. Zaprojektowaliśmy żółte akcenty, które ożywiają przestrzeń.

Wspólna kuchnia to połączenie białych matowych frontów z elementami imitującymi jasne drewno. Na ścianie powieszono skrzynki na owoce, które doskonale pełnią funkcję półek. Tablicowa ściana jest miejscem na notatki, czy nowe przepisy tworzone w kuchni.

Pokój dwuosobowy jest wielofunkcyjny. Mała powierzchnia , ale za to pomysłowo wykorzystana. Wszystko za sprawą składnego do ściany łóżka, które pozwoliło dodatkowo wygospodarować miejsce na sofę, czy kolorowe pufy. Znajduje się tu także miejsce do pracy, czy spożywania posiłków.

Pokój jednoosobowy to połączenie stylu industrialnego z młodzieżowym design’em. Kolorowe metalowe meble łączą się z bielą i szarością. Korkowa ściana to świetny pomysł na zostawianie informacji, a także alternatywa dla zwykłej tablicy korkowej. Funkcjonalność, kolorowe akcenty i nawiązania do industrialnych form to połączenia, które charakteryzują tę przestrzeń.