Grudniowe życzenia

Grudzień w Duet Studio to wyjątkowo pracowity czas. Ten miesiąc pochłonął nas nie tylko projektowo, ale także kreatywnie.

Oprócz przygotowywania świątecznych postów na bloga :

http://www.duet-studio.pl/naturalne-wience-swiateczne-diy/

http://www.duet-studio.pl/swiateczne-dekoracje-stolu-w-dwoch-odslonach/

Zdecydowanie dużo zaangażowania poświęciłyśmy na zorganizowanie świątecznej sesji zdjęciowej naszego projektu. Doczekaliśmy się realizacji kolejnego wnętrza, ale nigdy wcześniej nie przygotowywaliśmy tylu świątecznych dekoracji.

Święta w kolorze pudrowego różu, bieli i srebra nawiązują do stylu wnętrza Retro & Audrey.
Mieszkanie choć niewielkich rozmiarów, udało się optycznie powiększyć, dzięki jasnym meblom, sufitowej sztukaterii i dobrze dobranemu oświetleniu.


W salonie pięknie zaprezentowała się sofa Vilmar, z jednej z naszych ulubionych marek Sofacompany. Jednak nie tylko skandynawski design opanował ten projekt. Znajdziemy tutaj tez polskie akcenty,  jak na przykład lekki stolik Amsterdam z drewnianym blatem, projektu Mateusza Karewicza z take me HOME.
Połączyłyśmy prostą w formie sofę z pudrowym otwieranym pufem, wykonywanym specjalnie na zamówienie. Te dwa kolorystycznie różne elementy tworzą spójną całość. Wiele odcieni różu we wnętrzu daje wizualne poczucie głębi. Jednak tę prostotę przełamuje zdobiona forma drewnianych mebli marki Woodica.

 


Romantyczna sypialnia również z wykorzystaniem białych, stylizowanych mebli, pudrowych akcentów i szarości, to nasze kolejne ulubione pomieszczenie w tym mieszkaniu. Kute łóżko, retro tapeta, lustro nad białą komodą nadają charakteru całemu wnętrzu.
Czujecie jak tu przytulnie?


We wnętrzu nie zabrakło akcentów z ulubioną aktorką Pani domu – Audrey Hepburn.
Łazienka odzwierciedla klimat czarno- białych zdjęć, które znajdziemy w mieszkaniu. Geometryczne płytki na podłodze kontrastują z biała, błyszcząca cegiełką na ścianie, a dodatkowo pięknie odbijają światło.


Założenie projektowe mieszkania jest funkcjonalne i spójne, mimo wielu kontrastów. Trudno jest tu wyróżnić jeden konkretny styl, w jakim go zaprojektowaliśmy. Jest eklektyczny i jedyny w swoim rodzaju.

Nawiązując do świątecznego nastroju, panującego w naszej pracowni…

Chcieliśmy Wam, nasi Drodzy Czytelnicy i Klienci z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzyć niepowtarzalnej atmosfery, rodzinnego ciepła i spełnienia wszystkich Waszych marzeń!

Wesołych Świąt !!! życzy
Duet Studio

Fotograf: Dariusz Majgier

podpis_4

Tags:, , , , , , ,